:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Żyrardów: czad atakuje. Pięć osób w szpitalu

Na sygnale, Żyrardów atakuje Pięć osób szpitalu - zdjęcie, fotografia

Cichy zabójca znów przypomniał o sobie. W Żyrardowie i powiecie żyrardowskim doszło ostatnio do dwóch zdarzeń, których przyczyną był tlenek węgla. Czad zaatakował w sumie pięć osób. Na szczęście we wszystkich przypadkach pomoc przyszła na czas.

W minioną niedzielę (07.01) po godzinie 9 ratownicy z pogotowia zostali wezwani do nieprzytomnego mężczyzny, mieszkańca domu jednorodzinnego w gminie Puszcza Mariańska. Na miejscu okazało się, że w pomieszczeniach jest podwyższona zawartość tlenku węgla. W czasie akcji ratunkowej na bóle głowy zaczęła uskarżać się również żona nieprzytomnego mężczyzny. Strażacy wezwali drugą karetkę, która do szpitala zabrała również mieszkankę wsi Pniowe.

Dzień później ratownicy pomagający mieszkańcom posesji przy ulicy Kilińskiego w Żyrardowie wykryli podwyższoną zawartość CO. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Zaś przybyli na miejsce strażacy przewietrzyli lokal i przekazali go zarządcy nakazując przegląd kominiarski.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców miasta i powiatu żyrardowskiego, by systematycznie sprawdzali stan przewodów kominowych i wentylacyjnych – mówi Piotr Grzelecki, rzecznik KP PSP w Żyrardowie. tomi


Żyrardów: czad atakuje. Pięć osób w szpitalu komentarze opinie

  • gość 2018-03-07 15:25:13

    czadowy tytuł

Dodajesz jako: Zaloguj się