:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  19°C rozproszone chmury

Wybory parlamentarne 2015 - jak zagłosuje Żyrardów

Komunikaty, Wybory parlamentarne zagłosuje Żyrardów - zdjęcie, fotografia

Specjalnie dla mieszkańców Żyrardowa i okolic ogłaszamy sondę wyborczą. Ciekawi jesteśmy, jak zagłosuje nasz powiat 25 października 2015, kogo, którą z partii, nasza społeczność widziałaby najchętniej w Sejmie. Głosujcie i komentujcie.

Na finiszu kampanii wyborczej emocje zaangażowanych politycznie Polaków sięgają zenitu. Na kilka dni przed ostatecznym rozstrzygnięciem w sondażach nadal prowadzi Prawo i Sprawiedliwość, za nim jest Platforma Obywatelska, następnie Zjednoczona Lewica, Kukiz’15 i Nowoczesna Ryszarda Petru. Nadal na wejście do Sejmu może liczyć PSL. Ważą się losy KW KORWiN. Po ostatniej debacie liderów ośmiu wiodących partii, wydaje się rosnąć w siłę Partia Razem, choć na przekroczenie progu wyborczego raczej się jej szans nie daje. Jednak – w polityce jak na boisku – dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

Poniżej listy wszystkich komitetów zgłoszonych do Sejmu  w okręgu nr 16, do którego należy powiat żyrardowski (zgodnie z kolejnością podaną przez PKW).

 

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Wojciech Stefan, JASIŃSKI, prawnik, Płock, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

2. Marek OPIOŁA, politolog, Płock, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

3. Maciej Roman WĄSIK, archeolog, Warszawa, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

4. Maciej MAŁECKI, historyk, Sochaczew, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

5. Robert Jerzy KOŁAKOWSKI, historyk, Ciechanów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

6. Józef Grzegorz KUREK, wyższy urzędnik państwowy, Mszczonów, Nie należy do partii politycznej

7. Anna Ewa CICHOLSKA nauczyciel, Regimin, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

8. Ewa Izabella  SZYMAŃSKA, pedagog, Płock, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

9. Maria Bożena GAJEWSKA technik ogrodnik, Sieraków, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

10. Waldemar Ryszard OLEJNICZAK, prezes, Sierpc, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

11. Robert Maciej JANKOWSKI, bibliotekarz, Mława, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

12. Danuta Bożena BIAŁKOWSKA, pielęgniarka, Brzozów Stary, Nie należy do partii politycznej

13. Tomasz KORGA, pracownik socjalny, Płock, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

14. Kamil CUPAŁ, prawnik, Zielona, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

15. Krzysztof BIEŃKOWSKI, ekonomista, Przasnysz, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

16. Iwona Ewa ZDUNEK, nauczyciel, Brody, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

17. Krystyna ZAJĄC, nauczyciel, Strzegowo, Nie należy do partii politycznej

18. Radosław STOKŁOSA, prawnik, Ludwikowo, Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

19. Agnieszka Maria KRZĘTOWSKA, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, Płock, Nie należy do partii politycznej

20. Albert Paweł KOŁODZIEJSKI, prezes, Chodkowo-Działki, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

 

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1. Marcin Piotr  KIERWIŃSKI, inżynier elektronik, Warszawa, Członek partii Platforma Obywatelska RP

2. Elżbieta Teresa GAPIŃSKA, pedagog, Płock, Członek partii Platforma Obywatelska RP

3. Waldemar WARDZIŃSKI, pracownik samorządowy, Ciechanów, Członek partii Platforma Obywatelska RP

4. Beata Małgorzata RUSINOWSKA, pedagog Żyrardów, Członek partii Platforma Obywatelska RP

5. Michał BODENSZAC, pracownik samorządowy, Żuromin, Członek partii Platforma Obywatelska RP

6. Bartosz DEJA, student, Zdziarka, Nie należy do partii politycznej

7. Agnieszka, KORAJCZYK-SZYPERSKA, przedsiębiorca, Gostynin, Nie należy do partii politycznej

8. Paulina Ada ADAMIAK, student, Raciąż, Nie należy do partii politycznej

9. Andrzej Jerzy GONTARSKI, rolnik Glinojeck, Członek partii Platforma Obywatelska RP

10. Agnieszka KAJKOWSKA, menedżer, Staroźreby, Członek partii Platforma Obywatelska RP

11. Marcin BACZEWSKI, ekonomista, Sierpc, Nie należy do partii politycznej

12. Monika SZYMAŃCZYK, lekarz Ciechanów, Nie należy do partii politycznej

13. Marcin CISZEWSKI, nauczyciel, Gostynin, Członek partii Platforma Obywatelska RP

14. Beata AMBROZIAK, nauczyciel wychowania fizycznego, Płock, Nie należy do partii politycznej

15. Katarzyna Monika JĘDRUSZCZAK, pracownik samorządowy, Warszawa, Członek partii Platforma Obywatelska RP

16. Krzysztof SKROBISZ, student, Żyrardów, Nie należy do partii politycznej

17. Aneta UCHWAŁ, pracownik samorządowy, Płock, Członek partii Platforma Obywatelska RP

18. Kamil KASZUBA, urzędnik, Podkrajewo, Członek partii Platforma Obywatelska RP

19. Marcin Hubert PIOTROWSKI, nauczyciel, Brudzeń Duży, Członek partii Platforma Obywatelska RP

20. Waldemar Marek TROCHIMIUK, pracownik samorządowy, Przasnysz, Członek partii Platforma Obywatelska RP

 

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

1. Magdalena MALIŃSKA, redaktor, Kozłów Biskupi, Członek partii Razem

2. Rafał TRZECIAK, architekt systemów teleinformatycznych, Warszawa, Członek partii Razem

3. Maja Elżbieta BIAŁEK, nauczyciel akademicki Warszawa, Członek partii Razem

4. Piotr ŁUSZCZYŃSKI, architekt, Warszawa, Członek partii Razem

5. Monika Emilia SADKOWSKA, koordynator projektów, Warszawa, Członek partii Razem

6. Marcin Krzysztof WROŃSKI, ekonomista, Warszawa, Członek partii Razem

7. Wioletta MARCINIAK-MIERZWA, ekonomista, Kobyłka, Nie należy do partii politycznej

8. Grzegorz Jakub OSIK, administrator systemów komputerowych, Warszawa, Członek partii Razem

9. Magdalena KOCEJKO, socjolog, Warszawa, Członek partii Razem

10. Łukasz Krzysztof SZYMAŃSKI, historyk, Żyrardów, Członek partii Razem

11. Ewa Aleksandra MARCZYŃSKA-GOLDSTEIN, analityk, Warszawa, Członek partii Razem

12. Miłosz Grzegorz WIĘCKOWSKI, operator filmowy, Warszawa, Nie należy do partii politycznej

 

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

. Tomasz Paweł GÓRSKI, przedsiębiorca, Poznań, Nie należy do partii politycznej

2. Piotr OLSZEWSKI, nauczyciel, Mława, Nie należy do partii politycznej

3. Adrian WITAS, elektromechanik, Żyrardów, Członek partii Ruch Narodowy

4. Dariusz Jan CHODKOWSKI, przedsiębiorca, Chorzele, Nie należy do partii politycznej

5. Barbara Danuta PUTERNICKA, farmaceuta, Gąbin, Nie należy do partii politycznej

6. Marcin BACIŃSKI, logistyk Mirosław, Członek partii KORWiN

7. Krzysztof KUŹNIEWSKI, ekonomista, Ciechanów, Członek partii KORWiN

8. Karol DOMIAN, specjalista bhp, Raciąż, Członek partii KORWiN

9. Grzegorz Wojciech ZAJĄC, przedsiębiorca, Piotrków Trybunalski, Nie należy do partii politycznej

10. Robert SŁUPECKI, student, Malanowo, Stare, Członek partii KORWiN

11. Izabela KOZIŃSKA, logistyk, Mszczonów, Członek partii KORWiN

12. Malwina, MATIUNKO, przedsiębiorca, Wiksin, Członek partii KORWiN

13. Rafał Jerzy WERESZCZAKA, dziennikarz, Płock, Członek partii KORWiN

14. Joanna TYŚKIEWIC , student, Ciechanów, Nie należy do partii politycznej

15. Magdalena  MĘDRALA, student Warszawa, Nie należy do partii politycznej

16. Liliana Maria KONARZEWSKA-PRUSKA, emeryt, Warszawa, Nie należy do partii politycznej

17. Rafał Bogumił WISZNIOWSKI, student Warszawa, Członek partii KORWiN

18. Karolina CZUCHRA, student, Płock, Nie należy do partii politycznej

19. Michał FAJKOWSKI, ekonomista, Płock, Członek partii KORWiN

20. Mateusz SIENNICKI, student  Ciechanów, Członek partii KORWiN

 

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Piotr ZGORZELSKI, pracownik samorządowy, Zągoty, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

2. Mirosław Adam ORLIŃSKI, prawnik, Sochaczew, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

3. Wiesława KRAWCZYK, technolog żywności, Przasnysz, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Konrad WOJNAROWSKI, prawnik, Nosarzewo Borowe, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

5. Elżbieta SZYMANIK, pracownik samorządowy, Pniewo-Czeruchy, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

6. Jolanta Grażyna ŁUKASIAK-MALICKA, ekonomista, Płońsk, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

7. Sławomir Arkadiusz, ŚWIERZYŃSKI, muzyk, Wola Łącka, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

8. Ireneusz REJMUS, ekonomista, Żuromin, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

9. Lucjan Krzysztof CHRZANOWSKI, inżynier zarządzania, Żyrardów, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

10. Tomasz MATUSZEWSKI, egzaminator, Wierzbin, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

11. Paweł PAKIEŁA, geodeta, Piaski, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

12. Aleksander Wiesław JAROSŁAWSKI, rolnik, Siedlin, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

13. Tomasz KOMINEK, ekonomista, Płock, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

14. Łukasz KAPCZYŃSKI, pracownik samorządowy, Glinojeck, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

15. Agnieszka SULKOWSKA, ekonomista, Brudzeń Duży, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

16. Ewa  KOWALAK, nauczyciel, Nowy Duninów Nie należy do partii politycznej

17. Teresa Emilia LUBECKA, technolog żywienia, Budy Kałki, Nie należy do partii politycznej

18. Ewa Iwona SZTUBA, inspektor sanitarny, Mława, Nie należy do partii politycznej

19. Jadwiga Ewa DURCZAK, ekonomista, Granice, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

20. Wiktor Władysław SZMULEWICZ, rolnik, Stare Święcice, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1. Włodzimierz CZARZASTY, wydawca, Warszawa, Członek partii SLD

2. Stanisław Jan JAKUBOWSKI, emeryt, Górki, Członek partii SLD

3. Marek  BUDZICH, urzędnik, Żuromin, Członek partii SLD

4. Marek KIWIT, samorządowiec, Ciechanów, Członek partii SLD

5. Magdalena Łucja PRĘGOWSKA, lekarz medycyny, Sochaczew, Nie należy do partii politycznej

6. Krzysztof Jerzy WAŚKOWSKI, nauczyciel, Żyrardów, Członek partii SLD

7. Jerzy SPODOBALSKI, politolog, Ciechanów Członek partii SLD

8. Sławomir Jerzy WIŚNIEWSKI, rolnik, Drobin, Nie należy do partii politycznej

9. Arkadiusz GÓRALCZYK, pracownik naukowo-dydaktyczny, Mława, Nie należy do partii politycznej

10. Ilona IWANIAK, księgowa, Brwilno, Członek partii SLD

11. Jacek KOZŁOWSKI, nauczyciel, Słubice, Członek partii SLD

12. Zbigniew KRÓLIKOWSKI nauczyciel, Gostynin, Członek partii SLD

13. Piotr Andrzej SKIERKOWSKI, politolog, Śródborze, Członek partii SLD

14. Wojciech Józef ROMALSKI, prawnik, Żyrardów, Członek partii SLD

15. Małgorzata LINOWSKA, nauczyciel, Żyrardów, Członek partii SLD

16. Aldona SKORUPSKA, dietetyk, Osówka, Członek partii SLD

17. Elżbieta PODWIĄZKA, nauczyciel, Radzanowo, Członek partii SLD

18. Agata Anna RULL QUESADA, ekonomista, Warszawa, Członek partii „Zieloni”

19. Wojciech CICHOCKI, technik obróbki skrawaniem, Płock, Członek partii PPS

20. Teresa MALINOWSKA, pedagog, Sierpc, Członek partii SLD

 

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

1. Marek JAKUBIAK, przedsiębiorca Warszawa, Nie należy do partii politycznej

2. Edyta Joanna KRÓLEWIECKA, pielęgniarka, Ciechanów, Nie należy do partii politycznej

3. Iwona Krystyna WIERZBICKA, architekt, Płock , Nie należy do partii politycznej

4. Michał NOWAKOWSKI, nauczyciel, Mława, Nie należy do partii politycznej

5. Wojciech JARZYNKA, rolnik, Kuczbork-Wieś, Nie należy do partii politycznej

6. Paweł KŁOBUKOWSKI, inżynier, Wyszogród, Nie należy do partii politycznej

7. Łukasz CHROSTOWSKI, socjolog, Przasnysz, Nie należy do partii politycznej

8. Paweł Krzysztof NOWICKI, geodeta, Nowa Sucha, Nie należy do partii politycznej

9. Marcin BARSKI, ekonomista, Płock, Nie należy do partii politycznej

10. Monika GÓRSKA, nauczyciel, Gostynin, Nie należy do partii politycznej

11. Andrzej Ryszard KALWASIŃSKI, nauczyciel, Gostynin, Nie należy do partii politycznej

12. Michał Piotr GĄSIOROWSKI, nauczyciel, Płock, Nie należy do partii politycznej

13. Kamil Szczęsny LUBIŃSKI, inżynier, Płońsk, Nie należy do partii politycznej

14. Klaudia PAPIEROWSKA, student, Iłów, Nie należy do partii politycznej

15. Anna DĄBROWSKA, menedżer, Przasnysz, Nie należy do partii politycznej

16. Agnieszka Monika PAWLAK, ekonomista, Warszawa, Nie należy do partii politycznej

17. Wioleta Renata MAJEWSKA, położna, Płońsk, Nie należy do partii politycznej

18. Michał Marcin HAJEL, elektronik, Żyrardów, Nie należy do partii politycznej        

 

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

1. Marcin PODSĘDEK, politolog, Sochaczew, Nie należy do partii politycznej

2. Małgorzata Alicja KAMIŃSKA, nauczyciel, Płock, Nie należy do partii politycznej

3. Jacek DRĄŻKIEWICZ, wykładowca akademicki, Radziejowice, Nie należy do partii politycznej

4. Jacek Zbigniew WIETESKA, menedżer, Mszczonów, Nie należy do partii politycznej

5. Kamil KOPROWSKI, prawnik, Załuski, Nie należy do partii politycznej

6. Dariusz Włodzimierz LEWANDOWSKI, doradca podatkowy, Gostynin, Nie należy do partii politycznej

7. Anna Małgorzata DYMKOWSKA, położna, Ciechanów, Nie należy do partii politycznej

8. Rafał PLISZKA, ekonomista, Żelazna Rządowa,Nie należy do partii politycznej

9. Krzysztof Janusz TAŃSKI, ekonomista, Mława, Nie należy do partii politycznej

10. Dariusz Euzebiusz WOŹNIAK, nauczyciel, Bielsk, Nie należy do partii politycznej

11. Dorota WAŚNIEWSKA, ekonomista, Płock, Nie należy do partii politycznej

12. Katarzyna PYDYNOWSKA, analityk finansowy, Płońsk, Nie należy do partii politycznej

13. Marcin BONDAR ekonomista, Płock, Nie należy do partii politycznej

14. Małgorzata Anna BUKOWSKA, ekonomista, Stary Dębsk, Nie należy do partii politycznej

15. Paweł Janusz PRZEDPEŁSKI, strażak, Teresin, Nie należy do partii politycznej

16. Aneta STEGENKA, przedsiębiorca, Guzów, Nie należy do partii politycznej

17. Aneta LIGNER, ekonomista Sochaczew, Nie należy do partii politycznej

18. Izabela SURYNOWICZ, urzędnik samorządowy, Gostynin, Nie należy do partii politycznej

19. Łukasz Grzegorz PRUSIK, menedżer, Parciaki, Nie należy do partii politycznej

20. Krzysztof Adam ZAKRZEWSKI, przedsiębiorca, Piaski, Nie należy do partii politycznej

 

 


Wybory parlamentarne 2015 - jak zagłosuje Żyrardów komentarze opinie

  • gość 2015-10-21 22:16:36

    Tylko KUKIZZZZZ 15

  • gość 2015-10-22 17:20:43

    Wojciech Stefan, JASIŃSKI, prawnik, Płock, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - czy wytłumaczył się już z bycia w PZPR?

Dodajesz jako: Zaloguj się