:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

VII Maraton Pływacki nad żyrardowskim Zalewem

Sport, Maraton Pływacki żyrardowskim Zalewem - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 21 sierpnia odbył się VII Maraton Pływacki nad Zalewem Żyrardowskim. Zawody zorganizował WOPR wraz z AQUA Żyrardów i Stowarzyszeniem Pływaków i Ratowników.

W zawodach rywalizowały grupy dziewcząt i chłopców do lat 12 na dystansie 500 m, chłopców do lat 16 na dystansie 1000 m, kobiet i mężczyzn na dystansie 2900 m, oraz dystans 2000 m dla wszystkich w wieku powyżej 50 lat.

Zawody zorganizowano aby upowszechniać zdrowy oraz aktywny tryb życia i zachęcić mieszkańców do uprawiania sportów pływackich. W zawodach wzięło udział 14 uczestników, z czego 11 ukończyło cały dystans. Nagrody wręczyli im: Prezydent Miasta Wojciech Jasiński, Prezes WOPR Andrzej Jankowski, Prezes AQUA Ryszard Adamiak, Wicemistrz świata w Ratownictwie Ryszard Sielski, Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury fizycznej Beata Marzęda-Przybysz, Naczelik Straży Miejskiej Magdalena Popowczak.

foto źródło UM Żyrardów


VII Maraton Pływacki nad żyrardowskim Zalewem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się