:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

19°C lekkie zachmurzenie

Tenisowy turniej dla najmłodszych

W minioną niedzielę (04.02) na kortach żyrardowskiego klubu Matchpoint odbył się pierwszy w tym toku turniej Tenis 10. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z kategorii „czerwonej” - w sumie szesnaście osób (w tym gronie były dwie dziewczynki).

W zawodach zwyciężył Emil Drobko reprezentujący Centrum Rakietowe Słupsk, który wygrał w finale z Aleksem Pałyszko (Matchpoint Żyrardów). Trzecie miejsce wywalczył Jan Zagibajło.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, dyplomy, słodycze i dodatkowe nagrody a pierwsza trójka stanęła na podium z pucharami. tomi