:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Squla – edukacyjna przygoda już od 3 roku życia

Nie ma zapewne rodzica, któremu nie zależałoby na dobrej, wysokiej jakości edukacji swojego dziecka i to już od najmłodszych lat. Wiemy doskonale, że tylko mądry, posiadający wiedzę z wielu dziedzin młody człowiek jest w stanie wygrać z wyzwaniami i oczekiwaniami współczesnego świata. Starannie dobieramy najlepsze przedszkole lub szkołę, które zapewnią dziecku naukę na najwyższym poziomie. Co zrobić, by dziecko chętnie poznawało świat i nie traktowało nauki jako przykry obowiązek?

Naprzeciw tym problemom wychodzi interaktywna platforma edukacyjna Squla. To nowatorski projekt, który pozwala wspierać  edukację dziecka już od 3 roku życia. Naukę z programem dzieci mogą kontynuować w trybie roku szkolnego, aż do 12 roku życia, czyli aż do ukończenia 6 klasy szkoły podstawowej.

 

Wyłącznie gry i quizy

Na czym polega fenomen Squli? W przeciwieństwie do tradycyjnych metod nauczania i niejednokrotnie żmudnej nauki na pamięć, Squla oferuje wyłącznie naukę poprzez zabawę. Wszystkie materiały dostosowane są do wieku dziecka i przedstawione w kolorowy, przyjazny dla najmłodszych sposób. W tej interaktywnej platformie dzieci znajdą niemal 40 tysięcy gier i quizów, które opatrzone są barwnymi ilustracjami.

 

Wszystkie przedmioty szkolne w jednym miejscu

Wysoki poziom merytoryczny materiałów zapewnia współpraca z Oxford University Press. Niezależnie od wieku dziecka i wybranej klasy, program udostępnia zagadnienia ze wszystkich przedmiotów szkolnych. Poprzez platformę dzieci uczą się matematyki, przyrody, języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, historii, zajęć technicznych czy plastycznych. Poziom każdej z klas dostosowany jest do wymagań oferty programowej Ministerstw Edukacji Narodowej.

 

Squla domowa pomoc w nauce

Squla to idealny sposób na naukę w domu. Podanie wiedzy z różnych dziedzin w formie zabawy sprawia, że program szybko zyskuje sympatię dzieci, które chętnie przystępują do kolejnych zadań. Taka forma nauki jest o wiele łatwiejsza zarówno dla małych i starszych uczniów, jak i ich rodziców, którzy przerabianie materiałów szkolnych w domu traktowali do tej pory jako konieczność.

 

Motywacja, która działa

Platforma została wyposażona w kilka mechanizmów, które w sprytny sposób motywują dzieci do rzetelnej pracy z programem. Po pierwsze, są to wirtualne monety przyznawane za każdą, prawidłową odpowiedź udzieloną w programie. Zebrane monety dziecko może potem zamienić na prawdziwą zabawkę dostępną w sklepie  Squli. Wiele możliwości daje również interaktywne konto rodzicielskie. To darmowy panel dla rodziców, który dostępny jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Tym sposobem rodzice mogą nie tylko śledzić postępy w nauce, sprawdzać dziedziny, w których dziecko radzi sobie nieco gorzej, ale także wysyłać specjalne pochwały, które zachęcają ucznia do starannego przyswajania wiedzy i osiągania dalszych sukcesów.

 

Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie poznało Squli, koniecznie wypróbuj 30-dniową, darmową wersję  DEMO dostępną na stronie www.squla.pl.

Czemu Marek poleca Squlę? from Squla on Vimeo.

Squla – edukacyjna przygoda już od 3 roku życia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się