:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Seria wypadków na drogach powiatu żyrardowskiego

Na sygnale, Seria wypadków drogach powiatu żyrardowskiego - zdjęcie, fotografia

W minionym (świątecznym) tygodniu na drogach powiatu żyrardowskiego doszło do dwóch groźnych wypadków.

W środę (20.12) około godziny 15.30 w miejscowości Zimna Woda doszło do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. W wyniku zderzenia kierowca samochodu osobowego został uwięziony w pojeździe. Strażacy uwolnili go przy użyciu sprzętu hydraulicznego i przekazali zespołowi pogotowia. W działaniach brali udział strażacy z JRG Żyrardów oraz OSP Mszczonów i Zbiroża.

Dzień później około godziny 16 w Guzowie na DK 50 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W tym zdarzeniu poszkodowani zostali dwaj mężczyźni, którym pomocy udzielili strażacy. Doszło również do wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów, które zostały usunięte. Ruch podczas działań na tym odcinku był wstrzymany. W działaniach brali udział strażacy z JRG w Żyrardowie i z OSP Guzów. Akcja trwała ponad 2 godziny. tomi (źródło Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie)


Seria wypadków na drogach powiatu żyrardowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się