:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Radziejowice: dwie ciężarówki zderzyły się na drodze dojazdowej do S8

Dwie ciężarówki zderzyły się w środę (03.01) na ulicy Bocznej w Kuranowie (gmina Radziejowice). Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Jeden kierowca opuścił pojazd samodzielnie i po przebadaniu pozostał na miejscu. Drugi miał miej szczęścia.

- Drugi kierowca był w swoim aucie zakleszczony. Uwolniono go za pomocą narzędzi hydraulicznych – mówi Piotr Grzelecki, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie. - Po ewakuacji został on przekazany ratownikom pogotowia i zawieziony do szpitala z urazem kończyn dolnych. Dalsze czynności dochodzeniowe prowadzili policjanci. W ponad siedmiogodzinnej akcji brało udział 18 strażaków z JRG Żyrardów oraz OSP Radziejowice.

Do groźnego wypadku doszło też we wtorek (2.01). Na drodze krajowej nr 50 zderzyły się w sumie trzy samochody (dwie osobówki i ciężarówki). Do zdarzenia doszło w Wiskitkach około godziny 16. W wypadku ucierpiał jeden mężczyzna, który został zabrany do szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywał się w wahadłowo.

***

Niespokojnie było również tuż przed Nowym Rokiem. W Radziejowicach (27.12) tuż przed godziną 8 samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w pobliskiego ogrodzenie. Pojazd uszkodził też hydrant.

Dzień później zapalił się budynek w miejscowości Krze Duże. Szybka akcja strażaków zapobiegła całkowitemu spaleniu obiektu. tomi, fot. Tomasz Mateusiak (MISZA pomoc drogowa)


Miejsce zdarzenia mapa Warszawa


Radziejowice: dwie ciężarówki zderzyły się na drodze dojazdowej do S8 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się