:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Pikieta antyimigracyjna Młodzieży Wszechpolskiej

Komunikaty, Pikieta antyimigracyjna Młodzieży Wszechpolskiej - zdjęcie, fotografia

Po naszym czwartkowym materiale dotyczącym prawdopodobnego ulokowania 100 uchodźców w Żyrardowie nie milkną głosy przeciwników imigrantów. Dyskusja wokół tego tematu rozgorzała w naszym mieście na dobre, a niektórzy postanowili wyrazić jasny sprzeciw w bardziej radykalnej formie. Już w tę sobotę żyrardowska Młodzież Wszechpolska organizuje pikietę antyimigracyjną pod Urzędem Miasta.

Jak informuje na swoim fanpage’u MW, pikieta pod hasłem „Nie dla imigranta, tak dla repatrianta” rozpocznie się o godz. 16.00 na placu Jana Pawła II, przed ratuszem. Zgromadzenie zostało zarejestrowane w urzędzie.

„…będą przemówienia, skandowanie haseł antyimigracyjnych i antyunijnych i przedstawianie faktów dotyczących obecnej fali imigrantów na podstawie m.in. statystyk.” – czytamy w komunikacie Młodzieży Wszechpolskiej.

A Wy co sądzicie na temat takiej formy wyrażania sprzeciwu wokół uchodźców? Wybieracie się na pikietę?

 

Pikieta antyimigracyjna Młodzieży Wszechpolskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się