:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Paraliż trasy S8 w pobliżu Mszczonowa

W piątek (15.12) i sobotę (16.12) na drodze S8 doszło do wypadków, podczas których kierowcy ciężarówek stracili panowanie nad pojazdami i zakończyli jazdę na boku w przydrożnych rowach.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce ok. 9.30 na wysokości Mszczonowa (415,6 km). Kierowca uderzył w bariery i stracił panowanie nad pojazdem ale na szczęście nie odniósł obrażeń i opuścił pojazd o własnych siłach. Niestety podczas wywrotki rozszczelnił się zbiornik z paliwem i konieczne było jego przepompowanie do zbiorników zastępczych. Ruch na drodze został wstrzymany a w ciężarówce odłączono akumulatory. W ponad trzygodzinnej akcji brało udział 11 strażaków z JRG Żyrardów i OSP Mszczonów. Działaniami kierował Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Żyrardowie.

Drugie podobne zdarzenie miało miejsce ok. 12.52 ale tym razem na wysokości Radziejowic (417,7 km), kierowca ciężarówki przewożącej piasek stracił panowanie i ciężarówka przewróciła się do przydrożnego rowu. Również w tym przypadku kierowca nie odniósł obrażeń i opuścił pojazd o własnych siłach. Strażacy odłączyli akumulatory w pojeździe i oznakowali miejsce zdarzenia. Następnie miejsce zdarzenia przekazano przedstawicielowi zarządcy drogi. W prawie dwugodzinnej akcji brało udział 15 strażaków z JRG Żyrardów i OSP Mszczonów i Radziejowice.

W sobotę (16.12) na drodze S8 tuż po północy na wysokości m. Krze Duże (420 km) kolejny kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który przewrócił się na lewy bok, ale na szczęście nie odniósł obrażeń i opuścił pojazd o własnych siłach. W ponad siedmiogodzinnej akcji brało udział 15 strażaków z JRG Żyrardów i OSP Mszczonów. Teren wypadku po zakończeniu działań przekazano obecnym na miejscu policjantom. tomi (źródło PSP Żyrardów), fot. Tomasz Mateusiak


Paraliż trasy S8 w pobliżu Mszczonowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się