:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Niemieryczew: matka wyprowadziła dzieci z płonącego domu

Na sygnale, Niemieryczew matka wyprowadziła dzieci płonącego - zdjęcie, fotografia

O dużym szczęściu mogą mówić mieszkańcy posesji w miejscowości Niemieryczew (gmina Puszcza Mariańska).

W sobotę (23.12) około godziny 2 wybuchł tam pożar. W chwili dojazdu pierwszych samochodów pożarniczych ogniem objęty był cały dach. Całe szczeście, że matka z dwójką dzieci opuściła budynek przed przyjazdem strażaków. Mieszkańcy posesji mogą mówić o dużym szczęściu bowiem dom był drewniany. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzeniał.

W gaszeniu pożaru brali udział strażacy z JRG Żyrardów oraz pięć jednostek OSP: Kamion, Michałów, Mszczonów oraz z poza powiatu OSP Kowiesy i Wola Pękoszewska łącznie 26 strażaków. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

Z kolei w drugi dzień Świąt około godziny 13.30 na działkach rekreacyjnych w Żyrardowie przy ul. Piastowskiej miał miejsce pożar w altance drewnianej. Spaleniu uległo wyposażenie altanki. Pożar gasili strażacy z Żyrardowa. tomi (źródło Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie)


Niemieryczew: matka wyprowadziła dzieci z płonącego domu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się